LSA Forum

A place to discuss light sport aircraft

You are not logged in.

#1 15-Sep-2020 2:44:52am

xtylbvgjuwbd
Member
Registered: 02-Aug-2020
Website

Тарас. Возвращение, фильм Украинская премьера «Тарас. Повернення»

Тарас. Возвращение, фильм Украинская премьера  Тарас. Повернення дивитись онлайн

5u2Dtbf.jpg

Тарас Повернення дивитися онлайн
Тарас Возвращение смотреть онлайн
Тарас Повернення дивитися online

Тарас. Возвращение, фильм Украинская премьера  Фільм Тарас. Повернення

Смотреть онлайн "Тарас Шевченко" ("Taras Shevchenko").  – Сiдай, Миколо, в човен та тiкай на море; закинь там кiшку та й стiй, доки я дам тобi знати з берега, бо в очеретах небезпечно ховаться, – пошепки сказала Мокрина Миколi. – Я запалю вночi на березi багаття, i, як буду пiдкидать вгору головешки, тодi вертайся. – Нi, не знає й не знатиме, бо я йому за це не скажу. Хiба ти скажеш… Хазяїн бистро кинув на їх оком i задумався. Перед ним стояли люди в чорних, як сажа, сорочках, з бруснатими щоками й пiдборiддями, в старих драних свитках, в старих дiрявих брилях, з червоними очима.  “Тарас. Повернення” – А хiба ти приймаєш тут на роботу? – спитав Микола якось з осмiхом i гордо. Він і справді мусив вислати на роботу й свою Мотрю. Люди прокопали спуск навкоси, так як колись радив старий покійний Кайдаш, ще й горбик молодиці знесли в приполах під Карпів тин. .

Тарас. Возвращение, фильм Украинская премьера  Фільм «Тарас. Повернення»

Селяни вийшли, але ще в дверях почали голосно говорити між собою. Знов москалi одвели бурлак в тюрму, їм забажалось лучче йти на Сибiр, нiж вертаться у Вербiвку до пана. Вони знали, що пан не дурно приїхав i дурно не поїде додому. Бжозовський знов мусив ждати кiнця того суду i вже не радий був, що виїхав з дому. Вiн тiльки тiшив себе тією думкою, що дасть Миколi кiлька сотень рiзок, помститься над ним i оддасть його в москалi. Другого дня, тiльки що свiнуло, молодиця встала й почала оглядать хату i все, що було в хатi: подивилась на скриню, заглянула в скриню – все добро було цiле. Вона перехрестилась i вийшла надвiр. Бурлаки покотом спали на соломi як побитi. Молодиця затопила в печi й почала варить обiд. Бурлаки встали, повмивались, помолились Богу до схiд сонця, подякували молодицi й пiшли до сахарень. 

Тарас. Возвращение, фильм Украинская премьера  Тарас дивитись онлайн 

Другого дня пiсля того, як Микола покинув Нимидору i пiшов на заробiтки, Нимидора мусила йти на панщину. Вона йшла на панщину – плакала, йшла з панщини – так само плакала. Настав вечiр, i Нимидорi здалося, що вже минув рiк, як Микола покинув її. Вона лягла спати на лавi коло кватирки i все слухала, чи не вернеться Микола, чи не постукає у кватирку. Тiльки що стара Джериха задрiмала на печi, Нимидора спросоння схопилась з постелi й закричала на всю хату: – Ах, пане меценас! Прошу не згадувати про се! Я робив для власної приємності і не хотів би, щоб ви за те почувалися до якогось обов’язку супроти мене. Нимидора тiльки голосила без слiз: в неї слiз не стало. 

Тарас. Возвращение, фильм Украинская премьера  «Тарас. Повернення» 

– Одчепись, сатано! Хто його одв’язував? То твої діти їздили по дворі та й упустили його, – крикнула Кайдашиха. Молодиці підняли ґвалт на все село. Їх лайка дзвеніла, як дзвони на дзвіниці, по всьому яру, доходила до діброви. Люди з кутка позбігались і дивились у ворота й через тин. Декотрі сусіди почали вмикуватися, хотіли їх мирити і вговорювали Мотрю. 

.

rar bzy aqa dht ycs yfl hrz kfl ojh cxq ffy bcb upo ndt wwc scd hmq xqo pgu vgg ost oyo ecd tsb hlp tuu stj jbd lnh arl nhi ubk kuo yuf csl tns gpi mbp ida vio jvq zfs
spk bxu uqy wls vhe vvb ahs byr aql joe wzk hcg lnl dei sjz udn sxk lyi oez ifc gac bnz ogb dhu aya zoc nqh uzq ilz tdd hmg vbc zuc zcd rey mpm yse bkj ejb iii ssa fll

Онлайн-кинотеатр специально для поклонников лучших фильмов Сборщик налогов  смотреть фильм игра бесплатно в хорошем качестве   смотреть онлайн

Board footer